Про корпоративну атрибутику

Окремим направленням в діяльності нашої компанії є виготовлення корпоративної атрибутики.

Ми можемо запропонувати вам широкий спектр виробів. До корпоративної атрибутики належать: бейджі, запонки, брошки, кулони та затискачі для краватки. У виробництві продукції ми використовуємо метал – латунь. Також застосовуємо різні види покриття, такі як: золото, срібло, бронза та інші варіанти кольорових металів. В подальшому атрибутика розписується емалями та інкрустується камінням. Виготовляємо товар різними тиражами, який суттєво впливає на ціну, чим більший тираж, тим менша ціна. 

У виробництві бейджів використовуємо як метал так і пластик. Це дуже багатофункціональні вироби. Ресторани та кафе часто замовляють іменні бейджі, на яких додатково вказано посаду працівника та розміщено логотип закладу. Бейджі з пластику є більш економічним варіантом і їх можна ширше використовувати в рекламній кампанії, наприклад, роздавати відвідувачам установ. 

Затискачі для краваток та запонки виготовляються зі спеціальними накладками. На них зображається логотип компанії, а отже, кожен працівник носитиме на собі фірмову символіку організації. Можна самостійно обрати форму затискача та покриття.

Також, широким попитом користуються корпоративні кулони. Деякі з них можуть бути призначені для повсякденного носіння. Силовим структурам наша компанія пропонує виробництво кокард та фрачників.

Окремою частиною виробництва корпоративної атрибутики є пошиття прапорів, вимпелів та нанесення вишивки на корпоративний одяг чи інші корпоративні вироби. 

Створення унікальних витворів з фірмовою символікою це відображення чіткої концепції вашої компанії, орієнтир, який ще більше скеровуватиме людей та звертатиме їх увагу на вашу організацію. Наше виробниче підприємство прагне створювати продукт, який задовольнить потреби своєї цільової аудиторії і у нас це виходить, адже ми отримуємо подяки від нових клієнтів та від тих, з ким працюємо вже не перший рік. Ми вже залишили свій відбиток як якісного виробника в кожному місті України.

Кожного разу, коли ви витрачаєте час на роздуми де замовити корпоративну атрибутику – можете сміло телефонувати нам.