Нагрудні знаки на колодці

Нагрудний знак - це нагорода, яка зазвичай виготовляється з металу, або композицій різних матеріалів з нанесеним зображенням або написом, призначений для носіння на грудях. Нагрудні знаки на колодці складаються з двох основних частин - колодки, яка має із зворотного боку спеціальні кріплення та самого знаку, який може складатися з однієї та більше деталей.

Колодки до нагрудних знаків виготовляються різними методами, вони можуть бути виготовлені по індивідуальній формі, забарвлюватися високоякісними емалями, або в колодках може використовуватися стрічка, як стандартна, так і під замовлення.

До цих нагород можуть також відноситися нагрудні хрести і зірки. До нагород ви можете замовити футляри та посвідчення. Нагрудні знаки зазвичай означають приналежність до якої-небудь групи людей або присвячені якій-небудь події або місцю.

Виробництво нагород може здійснюватися за допомогою різних технологій - карбування, литво, а також містити в собі елементи фотогравірування. Виготовлення нагрудних знаків відбувається у декілька етапів: підготовка ескізу, майстер моделі, оснастки (матриці), самого виготовлення (карбування або литво), обробка, складання, покриття позолотою або нікелем і на завершення на нагороди наносять спеціальні емалі. Відзнаки можуть створюватися і виготовлятися як державою, так і приватними підприємствами або фізичними особами.