Нагороди, виготовлення нагород

ПОДИВИТИСЯ ІНШІ НАГОРОДИ - КУБКИ

Нагороди бувають різних категорій, в цьому розділі представлені індивідуальні нагороди, виготовлені на замовлення, а саме: нагрудні або почесні знаки, ордени та відзнаки, нагрудні хрести та зірки. Зазвичай володарі державних або громадських нагород отримали їх за певні досягнення в якій-небудь сфері в якості заохочення за заслуги або на знак вдячності за що-небудь. Нагрудні знаки також іноді можуть визначати приналежність до певної групи, а також можуть бути присвячені якій-небудь події. Це може бути пов'язано з науковою, господарською, оборонною або громадською діяльністю.

Ордени - це знаки відмінності, які вручають за особливі заслуги перед певною організацією і також країною. У наш час, окрім державних орденів існують відомчі і корпоративні ордени, їх вручають за особливі заслуги перед цією організацією.

Компанія "Відзнаки та Сувеніри" здійснює виготовлення нагород та корпоративної атрибутики від розробки ексклюзивного дизайну, до повного циклу виробництва, із застосуванням сучасних технологій, що дозволяє зробити нагороди унікальними і неповторними.