Цікаві факти про нагороди

О наградах \ О призах и сувенирах \ О медалях \ О дипломах, сертификатах \ О значкахО декоративной посуде \ О металических табличках \ О корпоративной атрибутике \ О футлярах и упаковках 


Нагрудні знаки УБОЗРізного роду нагороди вже здавна стали невід'ємною частиною корпоративного життя. Без медалі, диплома, кубка, сертифіката або грамоти не обходиться жоден захід, подія або церемонія. Ці продукти відзначають тих, хто здобув перемогу у будь-яких змаганнях чи конкурсах, а також співробітникам, партнерам, учасникам семінарів і виставок.

Одним з напрямків діяльності компаній-виробників сувенірної та нагородної продукції є виготовлення нагород з металу, оскільки в цьому випадку з'являється можливість повністю розкрити потенціал знань, умінь і майстерності. Так, з цього матеріалу виробляються нагрудні знаки, значки, ордени, які прирівнюються до ювелірних виробів за своєю красою і вишуканістю.

У обробці металу використовуються тільки сучасні методи та технології у поєднанні зі знаннями, що дійшли до сучасності із стародавніх часів. Такий комплексний підхід забезпечує найкращий результат у виробництві, яке здійснює виготовлення нагрудних знаків.

Сьогодні підприємства застосовують повний замкнутий цикл виробництва для того, щоб створити різні сувеніри та нагороди за короткий проміжок часу з високими якісними характеристиками. Залежно від того, що за вимоги у замовника і якого обсягу потрібен тираж продукції, виробник вибирає найбільш підходящу методику, за якою здійснюється виробництво нагород. Такий підхід досить вигідний у тому випадку, коли у замовника залишається мало часу.

Сучасна лінія виробничого обладнання дозволяє виконувати виготовлення нагород за технологією холодного штампування і гравіювання.

Штампування сьогодні є вигідним рішенням, тому що забезпечує передачу об'єму і рельєфу зображень. Отримані цим способом деталі не потребують подальшої обробки, вони мають настільки високу якість і деталізацію, що прирівнюються до вишуканих ювелірним виробам. Тому нагороди на замовлення будуть відрізнятися оригінальністю і неповторністю.

Нагрудний знак-Андрій ПервозваннийПрофесійний дизайнер підбере відповідне зображення і зробить гравіювання, що дозволить в точності передати малюнок на штампі з металу. Потім метал вибивається і полірується, всі поглиблення при цьому заповнюються спеціальними емалями різних відтінків.

Виготовлення орденів, медалей та інших нагород з металу за технологією штампування відрізняється тим, що продукти на виході мають високу якість і доступну вартість.

У більшості випадків виготовлення нагрудних знаків, нагород, орденів, сувенірів відбувається з кольорових металів. Державні нагороди можуть бронзуваты або чорнити, щоб додати їм ефекту старіння. У всякому разі, все залежить від замовника. 

Нагороди є приємними факторами визнання чи подяки. Відзнаки зі скла, дерев'яні грамоти або настільні підставки, нагрудні знаки, почесні звання, медалі та дипломи можуть бути використані для нагородження тих людей, хто цього заслуговує. Адже просто нагородити премією у вигляді грошових коштів є малим, оскільки кожен має бажання залишити пам'ять про свої заслуги на довгий час. А орденинагороди, медалі зі скла або іншого матеріалу з гравіюванням залишаться у людини надовго. До того ж вони презентабельно і розкішно виглядають, тому зможуть прикрасити інтер'єр кімнати або житла будь-якої людини, будь він спортсмен, студент або керівник компанії.

Скляні нагороди мають урочистий вигляд. Такі відзнаки будуть говорити про те, що праця людини дійсно цінується.

Будь-які нагороди за певні досягнення чи заслуги, зроблені зі скла, можуть містити фотодрук або гравіювання, що забезпечить ексклюзивність виробам. Такі предмети можуть бути виготовлені великими і маленькими тиражами. Можна також отримати нагороди (Київ пропонує широкий асортимент нагородної продукції) прозорого або матованого скла з вигравіруваним написом, виконаної майстром - професіоналом.

Досить гарно і дорого виглядають нагороди з дерева. Їх дарують на кінофестивалях, Олімпійських іграх, корпоративних заходах та інших урочистостях. На дерев'яну основу дуже часто наклеюється металева табличка з гравіюванням або фотодруком. Фотодрук при цьому виконаний за технологією Гравертон.

Нагрудний знак - Донецький Прикордонний ЗагінЗ дерева також можуть бути виготовлені дипломи та плакетки. Плакетка являє собою пам'ятну медаль, що має форму багатокутника, вона призначена для нагородження за певні заслуги. Купити такі нагороди оптом і в роздріб можна у виробника за невисоку вартість.

З пластика виробляють такі нагороди, як кубки. У давні часи вони ще й прикрашалися різними дорогоцінними каменями. Сьогодні цей предмет підноситься в якості призу за перемогу в конкурсі або змаганні. Кубки призначені для чемпіонів, оскільки вказують на особливі успіхи людини у певній галузі діяльності.

Виробництво нагород, зокрема кубків, є високотехнологічним процесом, за підсумками якого на світ з'являються красиві витончені предмети. Вони можуть бути укомплектовані статуетками, медалями, до них можуть йти ордени та інші нагородні атрибути.

З пластика також випускаються різні нагородні статуетки. Вони можуть бути закріплені на мармурову, скляну або дерев'яну основу, так і служити окремою деталлю кубка. Пластикові нагородистатуетки можуть бути зроблені під золото, бронзу або срібло, а також служити заохоченням в будь-якому виді спорту чи іншому напрямку діяльності.

Нагороди України сьогодні представлені в різних варіаціях. Залежно від призначення, продукти можуть використовуватися в різних сферах діяльності. І якщо раніше в якості заохочень виступали грошові знаки, то сьогодні широко застосовуються такі відзнаки, як ордени, медалі, дипломи та сертифікати, звання, подарунки та призи.

Нагороди в сучасний час гарантують людині отримання соціального статусу. До продукції такого роду відносять різні предмети. Так, в якості почесних знаків використовують медалі та ордени. Ці предмети носять на одязі, вони свідчать про хороші людські якості і високі досягнення в якійсь галузі діяльності. Грамоти, свідоцтва та дипломи є тими документами, що свідчать про успіхи людини. Призи уособлюють пам'ятні сувеніри. У цю категорію відносять такі нагороди: кубки, плакетки, статуетки та інше. У більшості випадків за участь у конкурсах або змаганнях переможцям вручають нагороди - призи, виконані з різних матеріалів.

Нагрудний знак - Іван Сірко

Як відбувається виготовлення орденів, медалей та іншої нагородної продукції? Відповідь на це питання досить проста. Досвідчені фахівці створюють велику кількість предметів, як серійними партіями, так і за індивідуальним дизайном. При цьому унікальні і не повторні продукти здатні порадувати кожного і вселити в нього впевненість у тому, що саме він найкращий у певній галузі діяльності.

Виготовлення нагород (Київ займає провідне місце в цьому питанні) протікає за різними технологіями, але всі вони сучасні і дають можливість отримувати якісні довговічні продукти.

Технологія сублімації дозволяє отримувати на металі малюнки високої якості. Виготовлення нагород (Київ пропонує великий асортимент продуктів) таким методом передбачає створення макета малюнка, який згодом наноситься на особливый папір лазерним принтером. Виготовити, наприклад, державні нагороди цим способом можна будь-яких розмірів і форми. Ця методика вважається найпоширенішою, вироби при цьому мають низьку вартістю.

Методом лиття виготовляються дорогі нагородимедаліордени та інші. Їх роблять з кольорових металів як односторонніми, так і двосторонніми. При цьому вироби мають об'ємну поверхню.

Якщо використовувати гравіювання або різання лазером, можна виробляти чудові шкільні нагороди, дипломи, призи з акрилу, пластику, скла, тканини і шкіри. Варіантів тут дуже багато, тому замовник може вибрати для себе найкращий.

Як бачимо, для того щоб створити нагороди, потрібно мати певні знання і навички. Якщо процес протікає правильно і точно, на виході можна отримати нагрудні знаки найвищої якості й небаченої краси. У тому випадку, якщо макет розроблявся замовником в індивідуальному порядку, на світ з'являються унікальні нагородистеллиордена або медалі. Всі вони будуть мати здатність довгий час радувати своїх власників, нагадуючи їм про хвилини слави.

Нагрудний знак ордена - ЗіркаНагороди за заслуги з'являються завдяки різним методам нагородного виробництва. Вони можуть бути випущені як за індивідуальними, так і по раніше розробленим макетам. Такі предмети іноді замовляють різні державні органи та організації для того, щоб нагородити визначних людей за заслуги перед Батьківщиною, а також досягнення в галузях науки, спорту і так далі. Тому продаж нагород здійснюється безперервно.

В даний час купити нагороди можна на ринку сувенірної та нагородної продукції. Тут вони представлені різних тематик, форм і розмірів. При цьому матеріал їх виконання також може бути різним.

Нагороди використовують в якості винагороди за заслуги і досягнення, а також як сувенірні призи та подарунки. Досить часто вироби такого роду доповнюються різними упаковками. Придбати нагороди можна не тільки в одиничному екземплярі, а й великими партіями.

Нагородна продукція випускається сьогодні згідно сучасним методам і технологіям виробництва. Дипломи, медалі, сертифікати, ордена - все це має досить високу якість, а також яскравість і оригінальність, що відрізняє їх від інших продуктів, що використовуються в якості подарунків і сувенірів. Виробники нагород завжди йдуть назустріч споживачеві і створюють вироби високої майстерності, які не мають аналогів. Саме тому ринок нагородної продукції постійно процвітає, даруючи людям унікальні креативні предмети, здатні викликати радість.

07.10.2013                                                                                                                                                                            Т.М.