Каталоги та інші розділи сувенірної і нагородної продукції

Тут представлені повні каталоги сувенірної продукції, а також корпоративної і спортивної атрибутики.


ВСІ ВИДИ ЗНАЧКІВ

Каталог значків, усі види значків - закатні значки (поліграфічні), пластикові значки, корпоративні значки (лінза), значки з об'ємною наклейкою, металеві значки (труєні), штамповані значки (карбовані), литі значки, VIP значки, комбіновані значки, футляри для значків.


ВСІ ВИДИ МЕДАЛЕЙ

Каталог медалей, усі види медалей - нагородні, спортивні, ювілейні, медалі, шкільні, золоті, срібні та бронзові медалі. Медалі по тематиках перше, друге і треті місця.


ВСІ ВИДИ БРЕЛОКІВ

Всі види брелоків, продаж брелків по каталогу, різні види брелків від дорогих до масових, стандартних для різних заходів. А також виготовлення брелків на замовлення з металу за допомогою травлення або штампування.


СУВЕНІРИ ТА ПРИЗИ

Різні призи і сувеніри, призи і сувеніри з металу, кришталеві та скляні призи і сувеніри, призи з гравіюванням, сувеніри з нанесенням (скляні).


КУБКИ

Широкий вибір кубків оптом та уроздріб із складу в Києві, кубки економ, кубки стандартні - нові каталоги, кубки VIP, скляні та кришталеві кубки, комплектуючі до кубків.


СТАТУЕТКИ

Продаж статуеток зі складу в Києві, пластикові та металеві статуетки, статуетки Ніка та Оскар, тематичні статуетки для різних видів спорту.


АТРИБУТИКА РІЗНА

Прапори і прапорці, бейджи, затиски для краваток, запонки, підвіски, кільця, браслети і ланцюжки на замовлення а також різна інша атрибутика на замовлення.


ДИПЛОМИ, ГРАМОТИ, СЕРТИФІКАТИ - ВСІ ВИДИ

Усі категорії дипломів, грамот і сертифікатів, технології GRAWERTON, з лазерним нанесенням, металеві, усі види дипломів і сертифікатів - ексклюзивні, поліграфічні, а також жартівливі та прикольні дипломи, плакетки сувенірні, футляри для дипломів.


ТАБЛИЧКИ ТА ВИВІСКИ - ВСІ ВИДИ

Всі види табличок, таблички GRAWERTON, пластикові таблички (вивіски), фасадні, офісні, настільні таблички, накладки і шильды, номерки, технічні таблички на техніку, таблички ГОСТ.


ДЕКОЛЬ - НАНЕСЕННЯ ЗОБРАЖЕННЯ НА ПОСУД

Деколь - технологія випалення, нанесення зображення на посуд, на чашки, келихи, тарілки, нанесення на різний посуд, нанесення деколи, сублімація (термоперенос) на посуд.


ПОСУД

Керамічні і фарфорові чашки, чашки матове скло, металеві чашки, чашки з блюдцем (кавові, чайні), термоса, термочашки і термокружки, тарілки, пивні келихи, склянки, чайники, заварники, посуд з глини. Посуд по каталогу від світових виробників.


ВИГОТОВЛЕННЯ ОБ'ЄМНИХ НАКЛЕЙОК

Виробництво об'ємної наклеки (етикетки), об'ємні наклейки на магніті, наклейки на меблі, маркувальні наклейки, автомобільні наклейки, рекламні наклейки, наклейки на виробах, заливка наклейки полімерною смолою.


ФЛЕШКИ, USB FLASH

Флешки, USB Flash, флеш-накопичувачі, продаж флешек і нанесення на флешки, флеш-пам'ять, електронні книги, E - book, читалки, планшетні комп'ютери, планшетні ПК, металеві флешки, флешки під гравіювання логотипу (usb flash), шкіряні флешки, пластикові флешки, дерев'яні флешки, флешки в кам'яному корпусі, ЄКО флешки, індивідуальні флешки. виготовлення флешек, PVC флешки, міні флешки, Slim Flash, флешки кредитні карти, флешки у вигляді ручки (USB pen drive), ексклюзивні незвичайні флешки, ювелірні флешки, флешки з каменями Сваровськи (Swarovski), упаковка для флешек (чохли, коробки, футляри для флешек), усі види нанесення на флешки (брендування флешек), тиснення на флешках, USB флешки з тисненням, тамподрук на флешки, друк на флешках, гравіювання на флешках, лазерне гравіювання на флеш-накопичувачах, індивідуальні USB корпуси, PVC корпуси для флешек, випалювання на дерев'яних флешках, гравіювання дерев'яних флешек, друк на флешки, повнокольоровий друк на флешках, литий корпус з PVC, гравіювання на дерев'яних флешках, USB флешки з гравіюванням.


УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ РА, МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Устаткування для виготовлення значків, верстати для тамодруку, верстати для тиснення, прес гравертон, устаткування для виготовлення кліше, устаткування для заливки наклейок, витратні матеріали, заготівки для значків, епоксидна смола для заливки наклейки, витратні матеріали для тамподруку, витратні матеріали для тиснення, метал GRAWERTON, дощечки до дипломів і комплектуючі, фурнітура, тамподрук, виготовлення кліше, дозатор напівавтоматичний, GRAWERTON або термоперенос на тканину, гаряче тиснення, вальцювання значків.