Медалі, виготовлення медалей

УСІ КАТЕГОРІЇ МЕДАЛЕЙ

Медалі виготовляються з кольорових металів таких як мідь, латунь, та бронза, в залежності від технології виготовлення, та покриваються гальванічним золотом, сріблом, нікелем або бронзою. Виготовлення медалей це процес, що може включати в себе в залежності від складності, різні види технологій, а також декілька технологій в одному виробі. Наприклад, сама медаль може бути виконана штампуванням, а деякі елементи в ній литтям. Для виготовлення найбільш рельєфних медалей використовується технологія лиття, такі медалі відносяться до VIP категорії, та виготовляються невеликими накладами. Технологія штампування також дозволяє виготовити рельєфні медалі, та застосовується для великих накладів. За допомогою хімічного гравіювання виготовляються медалі невеликих накладів, та якщо їх потрібно зробити швидко. Також, деякі медалі, краще виготовляти за допомогою технології гравірування, наприклад медалі розміром Ø20см та завтовшки 3-5мм.

Ми пропонуємо виготовлення таких категорій медалей як: відомчі, пам'ятні, ювілейні, іменні та корпоративні медалі, медалі на колодці та сувенірні, спортивні медалі на стрічці. До медалей пропонується футляр, або різноманітні рамки, та посвідчення. Також на замовлення підприємство виготовляє сувенірні монети та різноманітні жетони.

Розрізняють лицьову (аверс), оборотну (реверс) і грань (гурт) сторони медалі. В основному медалі кріпляться на колодці або планці. Колодки для медалей можуть бути покриті кольоровими емалями або обтягнуті муаровою стрічкою певного забарвлення. Сувенірні, пам’ятні медалі без колодки, та монети, розміщуються в основному в рамці під склом. Спортивні, шкільні, та деякі інші види медалей кріпляться на стрічку.