Дипломи та сертифікати

УСІ ВИДИ НАГОРОДНИХ ТА СУВЕНІРНИХ ДИПЛОМІВ

Компанія "Відзнаки та Сувеніри" пропонує якісне виготовлення унікальних у своєму роді нагород, таких як: герби, плакетки (малий нагородний герб), нагородні металеві дипломи, сертифікати та грамоти. А також виготовлення подарункових або сувенірних дипломів грамот і сертифікатів.

Одна з основних технологій виготовлення цього виду нагород, це хімічне гравірування, що дозволяє передати рельєфне зображення в металі. Для виготовлення дипломів використовується метал латунь, поглиблення в металі забарвлюються різними кольоровими високоякісними емалями або тонуючими лаками. Дипломи, грамоти або сертифікати можуть бути як глянсовими (відполірованими), так і можуть мати фактурну основу металу. Сама металева основа покривається гальванічним золотом або нікелем. Для надання оригінальності нагороді можливі накладні елементи або букви, повнокольорові полімерні вставки або накладки, а також можлива вирізка металевої частини диплому по макету або ескізу потрібної форми.

Щоб передати фотографічне зображення в металі, або щоб виготовити, економ варіант диплому, грамоти та сертифікату, при цьому, щоб зовнішній вигляд нагороди залишався багатим і оригінальним, а також при великих накладах та коли треба виготовити дипломи оперативно, використовується популярна технологія Grawerton.

Диплом кріпиться на дерев'яну основу, яка може мати різну фактуру або форму, але зазвичай форма основи прямокутна. Також іноді використовують спеціальні рамки.