Призи та сувеніри

ДОДАТКОВИЙ РОЗДІЛ З ПРИЗАМИ

Виготовлення на замовлення металевих призів та сувенірів різної складності з кольорових металів - бронза, мідь, латунь. Також у виробництві використовуються такі матеріали, як скло, кришталь, камінь, дерево і тому подібне. Кожен приз або сувенір індивідуальний, оскільки виготовляється для конкретної події або заходу. Наше підприємство може виготовити призи і сувеніри по ескізу замовника або ж наші художники дизайнери можуть розробити дизайн виробу, який передаватиме повний сенс нагороди та матиме досконалий і престижний вигляд.

Також ми робимо корпоративні сувеніри або елітні бізнес сувеніри, призи, статуетки та кубки, ці вироби підносяться співробітникам або партнерам компанії від керівництва на знак ювілейних або особливих подій. У розділі, у тому числі представлені стандартні (готові) литі, скляні та кришталеві сувеніри, призи і стели. Для банків ми виготовляємо муляжі злитків, як стандартних комплектів, так і на замовлення індивідуальних.

Для виготовлення призів, статуеток, кубків і сувенірів на замовлення, потрібна достатня кількість часу, та треба враховувати, що якість і зовнішність призу багато в чому залежить від термінів.

Приз в широкому сенсі - це нагорода, також в загальному сенсі це можуть бути пам'ятні сувеніри. До призів, можуть відноситися кубки, статуетки, плакетки, нагородні тарілки. Призами нагороджуються за досягнення у всіляких конкурсах, фестивалях і змаганнях.

Сувеніри (спогад, пам'ять) - виріб, що нагадує про якесь місце чи подію. Сувенірами можуть бути емблеми або герб міста, посуд або сувенірні тарілки із зображенням пам'ятного місця або об'єкту культури, статуетки або фігурки. Зараз особливу популярність отримали кришталеві або скляні сувеніри з лазерним гравіюванням і з тривимірним графічним малюнком в об'ємі скла.