Призи та сувеніри на замовлення в честь наступаючого Нового Року 2015

Призи та сувеніри на замовлення в честь наступаючого Нового Року 2015

 

   Настала зима, а разом з нею наближається довгоочікуване і багатьма улюблене свято нового 2015 року, який якщо вірити стародавньому східному гороскопу пройде під знаком Дерев'яною Кози. І на честь наближення новорічних та різдвяних свят ми пропонуємо різноманітні тематичні сувеніри, серед яких є і посуд, і призи, і дипломи, і багато-багато іншого. З повним асортиментом продукції можна ознайомитися на сайті нашої компанії, до того ж ми пропонуємо послугу індивідуального виготовлення нагород і сувенірів.

   Виготовлення продукції здійснюється на виробництві, яке оснащене сучасним обладнанням. Виробничий процес здійснюється з використанням новітніх технологій. Так, сувенірні монети та медалі виробляються методом лиття, штампування або хімічного травлення, скляні призи ми отримуємо завдяки гравіруванню скла, а перенесення зображення на чашки, тарілки та інший посуд здійснюється за допомогою сублімації і деколі.

   Якщо клієнт бажає замовити виготовлення нагороди, призу чи іншого сувеніра за індивідуальним макетом, то для початку необхідно узгодити всі деталі з менеджером. Після цього етапу фахівці виготовляють попередній зразок, після затвердження якого, можна приступати безпосередньо до виготовлення виробів. Як правило, виробничий процес займає від одного-двох днів, до декількох тижнів, залежно від складності замовлення.

   У зв'язку з цим, якщо Ви вирішите порадувати своїх рідних і близьких, колег, клієнтів або підлеглих новорічними сувенірами, то краще за все завчасно звернутися до менеджерів нашої виробничої компанії для оформлення замовлення.

   Поспішайте зв'язатися з менеджерами компанії за телефонами, вказаними на сайті, адже наближається час корпоративних заходів на честь наступаючого нового року. Чашки і кружки з логотипом Вашого підприємства, сувенірні монети у футлярі стануть приємним подарунком для клієнтів і партнерів. А колег і підлеглих порадують скляні призи та дипломи з металу в якості нагороди за участь у різних веселих конкурсах та змаганнях.

   Від усієї душі вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим, бажаємо веселих свят, а так само успіху і процвітання в новому 2015!