Про медалі

Наша компанія з кожним днем все більше і більше завойовує довіру замовників, адже ніхто так не старається задовольнити вимоги клієнтів як ми.І у нас це виходить. Наша команда отримує велику кількість подяк та звернень вже протягом багатьох років.Ми вже себе зарекомендували як виробників, які працюють у різних направленнях. Так одним із напрямків нашої роботи є виготовлення медалей.Медаль – це не просто шмат заліза, це символ подій, розвиток науки, культури та мистецтва,який за рахунок своєї якості зберігає первозданний вигляд.У нас ви зможете замовити: почесні, сувенірні, спортивні та ювілейні медалі.Почесні медалі вручаються за певні досягнення та проявлені якості на службі чи в бою.                                                                            

Сувенірні медалі частіше замовляють, щоб закарбувати у пам’яті дату, день, подію, яку б хотілося періодично згадувати.            Спортивні медалі використовуються в самих різноманітних змаганнях. Згідно традиції ви маєте змогу замовити: золоті, срібні та бронзові медалі. Ювілейні медалі ідеально підійдуть до святкування будь-якої річниці.

Наше виробниче підприємство використовує великий різновид технологій при виготовленні продукції.Найбільш широко вживаними є: лиття, штампування та хімічне гравіювання.Відповідно, залежно від технології виготовлення, розмежовують медалі: литі, травлені, штамповані та медалі – гравертон.Найбільше часу за обсягом займає виробництво литих медалей. Саме ця технологія надає вишуканості та неперевершеності виробу,а гальванічне покриття робить медаль яскравою та неповторною.Такі медалі виготовляються з різних видів кольорових металів , таких як латунь , мідь і бронза . Спочатку згідно ескізу створюється модель , потім виготовляються спеціальні форми ,потім за формами створюються воскові моделі і тільки потім ці моделі заливаються спеціальним матеріалом , після чого здійснюється процес лиття.

 

Травлені медалі  створюються шляхом переносу малюнку чи напису на метал за допомогою розчину кислот або солей,  можуть бути як з колодкою ,так і без колодки , односторонні і двостороння . Тільки за допомогою даної технології можна виготовити медалі великих розмірів .

 

Штамповані медалі – це найбільш бюджетний вид із запропонованих нами медалей. Такі вироби створюються шляхом карбування. Ця технологія найкраще передає об’єм та за її допомогою можна як найшвидше виготовити велику кількість продукції.

Кожного разу ми удосконалюємо нашу систему виробництва. Ми можемо знайти підхід до будь-якого клієнта і втілити в життя ваші найвибагливіші ідеї.