Нерухомість

Нерухомість

 

Брелоки індивідуальні

Брелоки індивідуальні

Брелоки виготовляються за індивідуальним замовленням, переважно з металу. Форма таких виробів може бути довільною, а фурнітура підбирається за бажанням клієнта. У виготовленні застосовуються технології штампування, хімічного травлення і лиття. Індивідуальні брелоки мають широкий спектр застосування і дуже добре зарекомендували себе в якості рекламних сувенірів і корпоративної атрибутики.

Таблички з номерами поверху

Таблички з номерами поверху

Металеві таблички з нумерацією поверхів відрізняються своєю практичністю і довговічністю. Вони не тільки допоможуть відвідувачам зорієнтуватися, але й прикрасять приміщення. Якісне покриття виробів забезпечує збереження інформації і зображення протягом тривалого часу.

Бейджі для відділу продажу

Бейджі для відділу продажу

Металеві бейджи - це зручні носії інформації, в даному випадку про співробітників відділу продажу компанії. Бейджи з металу практичні у використанні і привабливі з естетичної точки зору, підкреслюють престиж і солідність організації. Виготовляються вони за допомогою хімічного травлення і сучасної технології гравертон.

Нумерація на квартиру

Нумерація на квартиру

Шильди і накладки знайшли своє застосування також в нумерації квартир і приміщень. Основні переваги - презентабельність, практичність і довговічність. Шильди можна виготовити на замовлення довільної форми. Перенесення зображення на метал здійснюється за допомогою методики травлення або технології гравертон.

Атрибутика з лого ЖК

Атрибутика з лого ЖК

Атрибутика з логотипом ЖК може бути виготовлена у вигляді запонок, затискачів для краваток, брошок, підвісок та інших стильних аксесуарів. Такі вироби стануть чудовим довершенням корпоративного іміджу працівників компанії і відмінним рекламним сувеніром для клієнтів.

Значки

Значки

Значки з логотипом ЖК - перевірений часом рекламний сувенір. Виготовлення значків на замовлення здійснюється за допомогою різноманітних методик (лиття, штампування, хімічне травлення та інші). Для покриття виробів використовуються кольорові емалі і лаки.

Дипломи

Дипломи

Металеві дипломи дають унікальну можливість викарбувати перемоги і досягнення в довговічному металі. Технології гравертон або хімічне гравірування дозволяють здійснити перенесення зображення високої якості.

Сувенірний ключ до відкриття

Сувенірний ключ до відкриття

Урочисте відкриття житлового комплексу являє собою красиву церемонію з перерізанням червоної стрічки та потребує наявності головного атрибуту - традиційного ключа, який асоціюється у багатьох з казковим золотим ключиком і символізує початок нового етапу. Такі сувенірні ключі, як правило, виготовляють з металу і покривають гальванічним золотом.