Металеві таблички

ПОВНИЙ КАТАЛОГ ТАБЛИЧОК

Виготовлення табличок та вивісок на замовлення з кольорових металів за допомогою хімічного, механічного або лазерного гравірування, поліруються або матуються, покриваються гальванічним золотом або нікелем. Зображення таблиці може забарвлюватися емалями або лаками що тонують (смолами).

Металеві таблички підкреслюють певний статус організації та привертають до неї увагу. Таблички та вивіски, якщо вони зроблені із якісних матеріалів, особливо латунь с покриттям золото або срібло мають представницький зовнішній вид, та привертають увагу. Важливо те, що таблички інформують відвідувачів про їх місцезнаходження та служать певною як зовнішньою, так і внутрішньою рекламою.

Варто відзначити, що вивіски та таблички не однакові, вони відрізняються за своїм функціональним застосуванням, наприклад, основні їхні різновиди: фасадні таблички, офісні, настільні, таблички для дверей та маленькі таблички, так звані (шильди). Фасадні таблички – це візитна картка компанії, за якою оцінюють і складають своє перше враження, на додаток до цього дані таблички допоможуть людині швидше знайти організацію. А ось офісні таблички допоможуть відвідувачам зорієнтуватися в організації, та скоріше зайти в потрібне відділення. Якщо ж у відділенні працюють одночасно кілька співробітників, то в цьому випадку часто використовуються настільні таблички. Також інколи настільні таблички використовуються для заохочення працівників, щоб продемонструвати оточуючим успіх співробітника, на таких табличках роблять написи, наприклад – «Кращий менеджер», «Лідер продажів» та тощо. Також настільні таблички використовують в ресторанах, наприклад – «Столик зарезервований» або «Чекаємо гостя».

Маленькі таблички (шильди) мають найрізноманітніше застосування, шильди досить часто зустрічаються на різних виробах для їх маркування. Також металеві шильди вкрай популярні для декорування, як певних виробів, так і цілих приміщень.