Изготовление шильдов из метала для брендирование ваших изделий++Шильди для брендування ваших виробів

Изготовление шильдов из метала для брендирование ваших изделий

 

Виготовлення шильдів з метала для брендування ваших виробів (Шильди металеві)

Металеві шильди, накладки, бирки - це один з видів виробів  для підкреслення корпоративного стиль і іміджу компанії, підвищують впізнаваність бренду або товарного знака, підкреслюють індивідуальність. Шильді з металу, накладки металеві застосовуються для маркування товарів фірмового виготовлення - предметів інтер'єру, дверей, меблів, заводського обладнання, в рекламних цілях.

Переваги металевих шильд

• Впізнаваність бренду - завдяки шильді з вашим логотипом ви робите ваш продукт унікальним і відомим.

• Якість - виготовленні шильди, накладки, використовується метал: латунь, мідь, алюміній, сталь, металеві шильди, накладки, бирки мають стійкість і міцність, стійкість до механічних пошкоджень, дії вологи, температур, хімічних речовин.

• Технологічні можливості - метод виготовлення, металеві шильди, накладки у виробництві ми використовуємо такі технології:

хімічна гравірування, холодне штампування, лиття. Залежно від вимог замовника і бажаного результату і застосування накладок, шильдів з металу, вироби покриваються гальванічним покриттям

(Золочення, нікелювання, обміднення, сріблення, хромування), а також металеві шильди, накладки фарбуються холодними емалями і лаками, а для найагресивнішою захисту накладки, шильдіка застосовується полімерна смола.

• Види кріплення - металеві шильди, накладок, бирки: самоклеящаяся основа (двох сторонній скотч) - основне застосування на автомобілі, меблі, двері, дерево, вироби з гладкою поверхнею. Після правильного монтажу металевої накладки, шильдіка на місце кріплення, виріб не якимись силами не відірвати.

 Вуса - основне застосування для шкір галантереї, картонного виробництва, текстилю, м'яких матеріалів, шильд з вусами сідає в посадочне місце вироби, вуса загинаються із зворотного боку накладки.

Отверстія- застосування в меблевій і текстильній промисловості.

Замовити шильди в Києві можна на підприємство «Відзнаки та Сувеніри», ми працюємо на ринку в цій сфері діяльності більше 13 років.

Ми зможемо вам допомогти від розробки дизайну вироби, до його виготовлення в будь-яких кількостях і використання оптимальної технології виробництва.

Ця наше спеціалізація і ми в цьому професіонали!