Про компанію «Відзнаки та Сувеніри»

Коллектив «Відзнаки та Сувеніри»

Історія розвитку Компанії «Відзнаки та Сувеніри» починається з 2004 року і, стрімко розвиваючись, з невеликої майстерні по виробництву виробів з металу перетворилася на лідера галузі та незамінного партнера кращих українських компаній і організацій.

Сьогодні наше підприємство впроваджує повний цикл виробництва нагородної, сувенірної та корпоративної атрибутики: від підготовки дизайну оригінал макету до готових якісних виробів. Наше виробництво оснащене сучасним обладнанням і технологіями: холодним штампуванням металів, ювелірним литтям, покриттям виробів гарячими і холодними емалями, а також використовуємо інші сучасні технології застосовувані у виробництві нашої продукції. Ми працюємо, щоб перетворювати Ваші ідеї в ексклюзивні і неповторні вироби.

Стиль Компанії дуже важливий для іміджу організації, і ми знаємо це як ніхто інший. Наш персонал з великою відповідальністю підходить до кожного замовника корпоративної атрибутики. Фірмовий стиль - це поєднання філософії, культури та основних цінностей компанії, укладених в графічному дизайні. Кращим способом підкреслити корпоративний стиль, посилити імідж бренду або компанії є корпоративна атрибутика. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід, для того, щоб в кінцевому результаті Ви отримали саме той продукт, який стане незамінним помічником у формуванні культури підприємства і лояльності Ваших співробітників і партнерів. Корпоративна атрибутика - це «обличчя» організації, в пізнаваність і статус, які високо цінуються в бізнес середовищі. Роль нагородної та сувенірної продукції зростає щодня. Причиною цьому є формування нової моделі ділових відносин: переговори, зустрічі, акції, виставки і т. п. Для заохочення співробітників організації ми виготовляємо нагороди і ордена, різних категорій і призначень. Медалі, ордени та нагрудні знаки державного значення, і корпоративні замовлення, які ви можете переглянути в наших розділах і Фотогалереї. Для виробництва даного виду продукції, ми використовуємо тільки високоякісні метали, емалі та лаки.

Для нагородження партнерів і клієнтів компанії доречно використовувати дипломи та сертифікати, призи й статуетки. Які стануть гордістю адресата, займуть почесне місце в його офісі та будуть яскравим нагадуванням про Вашу компанію. Наші дизайнери можуть втілити в реальність будь-який, навіть найскладніший замовлення. На завершення виробничого процесу, ви отримаєте саме ту нагороду, яку Ви утвердили на макеті, в домовлені терміни.

Наша мета: Виготовляти нагороди високої якості в максимально швидкі терміни так, щоб клієнт був задоволений отриманим результатом!

Наш задум: Ми працюємо, щоб перетворювати ідеї клієнтів в ексклюзивні і неповторні нагородні та сувенірні вироби!

Сувенірна і нагородна продукція - це наша спеціалізація і ми в цьому професіонали.

Також ознайомтесь з ВІДГУКАМИ ПРО НАШУ КОМПАНІЮ.