70 років завершення Другої світової війни та перемоги над фашизмом у Європі

70 років завершення Другої світової війни та перемоги над фашизмом у Європі

 

Наближається сімдесята річниця з дня Великої перемоги радянських військ над фашистською загрозою, що наганяла страх на весь цивілізований світ протягом тривалого часу. Повсюдно починається підготовка до цієї значної події, щоб з гідністю відзначити майбутній ювілей 70-ти років з того пам'ятного дня, коли німецька диктатура була остаточно повергнута.

Колектив компанії «Відзнаки та Сувеніри», лідера з виробництва медалейорденів та іншої нагородної атрибутики, також прийняв участь у підготовчому ажіотажі, і загальними зусиллями був розроблений дизайн особливої ​​нагороди для учасників бойових дій. Ми пропонуємо увазі своїх клієнтів пам'ятні медалі - 70 років перемоги у складі подарункового комплекту. Це не просто медаль на колодці, але символ героїчних подвигів в ім'я спільної мети – перемоги над смертельним ворогом.

медалі - 70 років перемоги

Друга світова війна увійшла в історію як одна з наймасштабніших і жорстоких воєн, що торкнулися значної частини населення нашої планети і залишила за собою шлейф смертей, розбитих доль і руїни. Але минув час, світ відновився, підросли нові покоління і лише спогади ветеранів несуть в собі відгомони тих жорстоких і кровопролитних подій минулого. На жаль, з роками все менше і менше залишається учасників бойових дій Другої світової війни і у нас залишилася фактично остання можливість привітати живих ветеранів з 70-річчям Великої перемоги. Тому так важливо поставитися з усією серйозністю до майбутнього свята і не упустити цей, можливо, останній шанс проявити свою повагу і подяку героям Великої Вітчизняної Війни.

Ордени та медалі на колодці - найбільш презентабельні та почесні нагороди, якими здавна прийнято заохочувати бійців за героїчні подвиги та досягнення. Тому, продовжуючи давню традицію, ми пропонуємо орденинагороди або комплект медалі власного виробництва для наших шановних ветеранів.

Подарунковий комплект до дня сімдесятиріччя перемоги у Великій Вітчизняній Війні включає нагрудний знак у виглядівійськової медалі, картонний футляр з оксамитовим ложементом і посвідчення із шкірзамінника. Ціна медалі у складі святкового набору становить 140 гривень, окрему вартість медалей уточнюйте у менеджерів нашого підприємства.

Виготовлення медалей здійснюється нашим виробничим підприємством за участю кваліфікованих фахівців, які контролюють кожен етап цього процесу. Ювілейні медалі виробляють на сучасному високотехнологічному обладнанні за допомогою різних методик. Таким чином, ми гарантуємо клієнтам високу якість кінцевого продукту.

Зв'язавшись з менеджерами відділу продажів нашої організації, Ви можете купити готовий комплект медалі або придбати медалі під замовлення.

З повагою, колектив компанії «Відзнаки та Сувеніри»!