Нагороди - 20 років незалежності України

Нагороди - 20 років незалежності України

 

Почесна нагорода Медаль на колодці "20 років незалежності України" - виготовляється з мідних сплавів та покривається позолотою або нікелем 01 мкм. У центрі медалі зображення Державного Герба України.

По колу медальйона напис - "20 років Незалежності України". Колодка металева з стрічкою (національного синього та жовтого кольорів). На зворотному боці застібка, для кріплення до одягу. Медаль з колодкою з'єднується за допомогою кільця та вушка.

Габаритний розмір: медаль - 32мм

Колодка - 47х30мм.

Почесна нагорода Зірка на колодці "20 років Незалежності України" - виготовляється з мідних сплавів та покривається позолотою або нікелем 01 мкм. Нагорода складається з трьох деталей: зірка, медальйон та колодка. У центрі медалі зображення Державного Герба України.

По колу медальйона напис - "20 років Незалежності України". Зірка інкрустована камінням "Swarovski". Колодка металева з стрічкою (національного синього та жовтого кольорів). На звороті застібка, для кріплення до одягу. Медаль з колодкою з'єднується за допомогою кільця та вушка.

Габаритний розмір: зірка - 45х45мм.

Колодка - 38х28мм.

Почесна нагорода Нагрудний знак на колодці "20 років незалежності України" - виготовляється з мідних сплавів та покривається позолотою або нікелем 01 мкм. Нагорода складається з трьох деталей: зірка, медальйон та колодка. У центрі медалі зображення Державного Герба України. По колу медальйона напис - "20 років Незалежності Україна". Зірка інкрустована камінням "Swarovski".

Колодка металева з стрічкою (національного синього та жовтого кольорів). На зворотному боці застібка, для кріплення до одягу. Медаль з колодкою з'єднується за допомогою кільця та вушка.

Габаритний розмір: зірка - 50х50мм.

Колодка - 47х30мм.

Почесна нагорода Зірка "20 років незалежності України" - виготовляється з мідних сплавів та покривається позолотою або нікелем 01 мкм. Нагорода складається з двох деталей: зірка і медальйон. У центрі медалі зображення Державного Герба України. По колу медальйона напис - "20 років Незалежності України".

На зворотному боці застібка, для кріплення до одягу.

Габаритний розмір: зірка - 50х50мм.